baNNerwalk » to widać… «

Produkty

We wszystkich grupach produktów dostępne są fasony męskie, damskie i dziecięce. Przy zalecaniu produkcji istnieje możliwość dowolnego kształtowania kroju, kolorystyki i stopniowania wielkości wyrobów oraz ustalenia udziału poszczególnych rozmiarów w całości zlecenia.

T-shirty

T- shirty produkowane są w różnych rodzajach wykończenia dekoltu, sposobu wszycia i wykończenia rękawa oraz w dowolnej konfguracji  kolorystycznej posczególnych elementów.

POLO

Koszulki polo wytwarzane na wyspecjalizowanych, gwarantujących bezbłędność i idealną powtarzalność liniach produkcyjnych. Mogą być produkowane z dekoltem typu Allen Soley, dekoltem naszywanym, dekoltem wszywanym i dekoltem krytym o dowolnym układzie kolorystycznym warstw, w tym z możliwością zastosowania warstw z nadrukowanymi motywami graficznymi. Możliwe jest zastosowanie wypustek na krawędziach dekoltu. W grę wchodzi także wykonanie kołnierzyków z dowolnie rozmieszczonymi, barwnymi lub strukturalnymi paskami lub kołnierzyków z motywami żakardowymi.

Bluzy z kapturem

Bluzy z kapturem są wykonywane  w wersji wciaganej przez głowę lub rozpinanej, z suwakiem. Krój kaptura, jego kolorystyka i materiał warstwy wewnętrznej zależą każdorazowo od indywidualnych ustaleń. Pzredmiotem ustaleń jest także ilość, rodzaj i rozmieszczenie kieszeni.

sweatshirty

Sweatshirty wykonywane są z podkrojem dekoltu typu U lub V. Dekolt może być wykończony plisą ściągaczową, lamowany obrzucany lub z ciętą, nieobszywaną krawędzią. Opcje wykończenia dołu bluzy to doszyty ściągacz, podłożenie lub pozostawienie nieobszytej krawędzi cięcia. Poszczególne elementy sweatshirta mogą być wykonane w różnych kolorach. Istnieje również możliwość wzbogacenia kroju o dodatkowe cięcia oraz wykonywania kontrastowych szwów ozdobnych.

Softshelle

Warstwy materiału na wyroby softshellowe mogą być dobierane indywidualnie wzależności. od oczekiwanych właściwości użytkowych. Materiałem zewnętrznym laminatów najczęściej jest tkanina poliestrowa z udziałem elastanu w wątku i osnowie, wykańczana powłoką hydrofobową, istnieje jednak również możliwość wykorzystania  dzianin  z włokien syntetycznych. Na warstwę środkową wykorzystywane są membrany poliuretanowe, poliestrowe i teflonowe (PTFE). W przypadku membran poliestrowych i teflonowych, w związku z ich wysoką odpornością termiczną staje się możliwe nanoszenie na materiał całopowierzchniowych  nadruków sublimacyjnych bez ryzyka stopienia warstwy termoaktywnej i bezpowrotnej utraty jej właściwości. Oprócz termosublimacji proponowane wyroby z softshella mogą być zdobione w technologii sitodruku bezpośredniego i dieplastu, które nie uszkadzają  w zaden sposób struktury membran i zachowują ich właściwości.

Polary

Dzianiny polarowe wykorzystywane do produkcji posiadają różnorodne gramatury i typy wykończenia powierzchni. Wykonywana jest z nich  odzież termiczna taka jak bielizna, kamizelki, bluzy, kurtki, spodnie. W programie produkcyjnym znajduje się ponadto galanteria odzieżówa z polaru. Odrębną grupę produktów polarowych stanowią okrycia dla zwierząt, takie jak derki i owijacze dla koni, czy ocieplacze dla psów.

Torby

Torby zakupowe, worki żeglarskie, opakowania tekstylne, worki gimnastyczne, torby reklamowe czy okolicznościowe itp. wykonywane z tkanin lub dzianin bawełnianych, lnianych, jutowych, syntetycznych i mieszanek oferowane są w dowolnych rozmiarach, kolorystyce i kształcie. W razie potrzeby w ofercie znajdują się również torby z materiałów z apreturami wodoodpornymi.

Nakrycia głowy

Wśród proponowanych nakryć głowy znajdują się czapki, bandany, riderki, chustki, nauszniki, kapturo-szaliki i multikominy wykonywane z różnych rodzajów surowców.

Szaliki

Szaliki produkowane są z wykorzystaniem szerokiego spektrum surowców. Ich wielkość, rodzaj materiału, kolorystyka, detale wykończenia i sposób zdobienia stanowią każdorazowo przedmiot indywidualnych ustaleń z odbiorcą.

Rękawiczki

Propozycja rękawiczek obejmuje szereg fasonów wykonywanych z dzianin z szydełkarek płaskich, jerseyu, dzianin podbiciowych, polaru, weluru, softshella i materiałów pikowanych. Na życzenie rekawiczki mogą posiadać specjalne warstwy ocieplające np. Thinsulate.

Fartuchy

Fartuchy wykonywane są w dowolnym fasonie. Program produkcyjny obejmuje kitle, fartuchy kuchenne, zapaski, fartuchy kucharskie, fartuchy medyczne itp. Dobór materiału, kolorystyka i zdobienie  fartuchów jest każdorazowo przedmiotem indywidualnych ustaleń.