baNNerwalk » to widać… «

Know-How

PROJEKTOWANIE

Wzornictwo i konstrukcja oferowanych tekstyliów powstają w wyodrębnionym dziale projektowym. Pracę działu wspomaga oprogramowanie graficzne do projektowania, wizualizacji i prezentacji wyrobów oraz  system CAD-CAM do przygotowania szablonów, gradacji i optymalizacji układów kroju.

PRODUKCJA

Optymalną organizację produkcji zapewnia taśmowy system transportu wewnętrznego. W procesach wytwórczych stosowane są  nowoczesne maszyny z elemenami automatyki oraz podnoszącym jakość, powtarzalność i wydajność specjalistycznym wyposażeniem dodatkowym. Stałej modernizacji parku maszynowego towarzyszy innowacyjność, której efektem są unikalne, w części opatententowane rozwiązania techniczne.

CONTROLLING

Zarządzanie zasobami odbywa się pod kontrolą zintegrowanego, komputerowego systemu ERP. System ten obok funkcji obsługi kadr, płac, księgowości, gospodarki materiałowej, pracy projektowej, sprzedaży i CRM wyposażony jest w moduł planowania i bieżącego monitorowania produkcji w czasie rzeczywistym.

JAKOŚĆ

Jakość kontrolowana jest na wszystkich etapach produkcji, a jej ostateczne sprawdzenie odbywa się w  wyodrębnionym dziale kontroli jakości. Materiały produkcyjne, półwyroby i wyroby gotowe sprawdzane są w oparciu o aktualne, międzynarodowe normy. Odbiorca może też zlecić  kontrolę jakości wyrobów gotowych przez zewnętrzną placówkę kontrolną.

CERTYFIKATY I ATESTY

Bezpieczeństwo wyrobów w dla zdrowia użytkowników, stosowanie zrónoważonych technologii ograniczajcych szkodliwości dla środowiska naturalnego oraz wysokie standardy jakości potwierdza uzyskanie najbardziej rozpoznawalnych i wiarygodnych dla branży tekstylnej certyfikatów GOTS i OEKO-TEX STANDARD 100. W razie konieczności możliwe jest uzyskanie dla wyrobów świadectw zgodności z określonyi normami i wymaganiami odbiorcy Do produkcji mogą być wykorzystywane materiały o innowacyjnej strukturze i unikalnych, właściwościach użytkowych opatrzone atestami ich producentów, uprawniającymi do używania określonych znaków towarowych.